O firmie

Firma Boys-Toys-Sport została założona w maju 2004 roku. Profesjonalne kształcenie oraz kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w renomowanym serwisie Kawasaki oraz Yamaha w Niemczech pozwala nam na fachową obsługę, doradztwo i naprawę motocykli, quadów oraz skuterów. Sprowadzamy nasze motocykle głównie z Niemiec, a także innych krajów Europy. Na motocykle dajemy GWARANCJĘ ROZRUCHOWĄ (2000 km lub 2 miesiące)! Transport kupionego motocykla do 100 km GRATIS, a skutera do 50 km. Możliwy jest również transport motocykla z kraju lub zza granicy na życzenie klienta.

Na niniejszej stronie dostępna jest nasza cała oferta markowych motocykli, jak i wiodących na rynku marek skuterów chińskiej produkcji. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak: Zipp, Barton-Motors, Benyco, Romet, Junak, SYM, Kymco.

Możliwość kupna na RATY bez wkładu własnego, formalności w 30 minut. (SANTANDER, CREDIT AGRICOLE). Symulacja kredytowa w 5 minut przez telefon.

Oferujemy pełen serwis motocykla, począwszy od wymiany oleju, klocków hamulcowych, opon, napędu, poprzez czyszczenie i regulację gaźnika, a skończywszy na diagnostyce komputerowej. Zajmujemy się również naprawą motocykli powypadkowych.

Posiadamy duże zaplecze części do motocykli, w szczególności do skuterów produkcji chińskiej.

Projekt i wykonanie — Fenomeno