Kanał RSS - Ścigacze.pl

Subskrybuj Kanał Kanał RSS - Ścigacze.pl Kanał RSS - Ścigacze.pl
Najszybszy portal motocyklowy
Zaktualizowano: 1 godzina 51 minut temu

Powstaje co raz więcej trójwymiarowych pasów dla pieszych, ale czy są bezpieczne i lepsze od tradycyjnych?

4 godziny 39 minut temu
Lista miast, w których pojawiło się to rozwiązanie ciągle rośnie. Obecnie pasy 3D można spotkać m.in. w Częstochowie czy Sanoku, ale w kolejce czekają następne inwestycje.

Pamiętacie słynny przelot samochodu nad rondem w okolicach Łodzi? Jest zaskakujący wyrok w tej sprawie

6 godzin 17 minut temu
Kierowca Suzuki Swift nie wyhamował przed rondem, o co trudno mając we krwi blisko trzy promile alkoholu, zaś wysepka na środku skrzyżowania o ruchu okrężnym posłużyła mu za trampolinę do widowiskowego przelotu nad ulicami.

MV Agusta chce ustanowić turystyczny rekord z motocyklem Turismo Veloce Lusso SCS

7 godzin 41 minut temu
MV Agusta zamierza udowodnić, że motocykle oferowane obecnie przez włoskiego producenta są niezawodne i zrobi to przy pomocy modelu Turismo Veloce Lusso SCS. Cel jest prosty - przejechać przez możliwie jak najwięcej krajów w 24 godziny.

Płatne parkowanie dla motocykli staje się faktem, pierwsza europejska stolica wciela pomysł w życie

8 godzin 13 minut temu
Motocykle to jeden z najlepszych środków transportu do poruszania się po mieście, ale są tacy, którzy nie do końca podzielają ten entuzjazm. W Paryżu zostanie wprowadzona opłata za parkowanie dla motocyklistów, ale nie dla wszystkich.

Fotoradary na moście Poniatowskiego - konserwator zabytków zakończył kontrolę i zaskoczył ZDM

8 godzin 34 minuty temu
Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków zakończył kontrolę na moście Poniatowskiego. Jednym z jej elementów było oczywiście przyjrzenie się szafom, w których mają pojawić się fotoradary.

Motocykl Langen Two Stroke to dwusuwowa rakieta i spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5

8 godzin 53 minuty temu
Firma Langen Motorcycles może rozpocząć produkcję swojego dwusuwowego cafe racera, ponieważ motocykl spełnia wymagania normy emisji spalin, choć wydaje się to niewiarygodne.

Ride Out z Proenduro.pl - Mazury czekają!

2021-06-16, 13:52
Mazury to jeden z najlepszych motocyklowych kierunków na wakacje! Szczególnie, gdy dysponujesz dużą turystyczno-terenową maszyną i gdy chcesz zobaczyć Cud Natury inaczej, niż z asfaltu. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy zatem na wycieczkę motocyklową z renomowaną motocyklową szkołą Proenduro.pl!

Ukradli motocykl i wystawili go na sprzedaż, a na ogłoszenie odpowiedziała policja

2021-06-16, 8:50
Kradzież motocykla to z pewnością traumatyczne przeżycie, ale czasami skradzione maszyny udaje się odzyskać i to dzięki niefrasobliwości samych sprawców kradzieży. Przekonał się o tym mieszkaniec Warszawy, który odzyskał swój motocykl przez kuriozalne zachowanie złodziei.

Motocykl Benelli Leoncino 800 jeszcze nie trafił do Polski, ale już ma nowy silnik

2021-06-16, 7:57
Benelli Leoncino 800 to jeden z produktów włoskiej marki, który nie trafił do zbyt wielu krajów, a miał się pojawić już w 2020 roku. To jednak nie przeszkodziło koncernowi QJMotor w dokonaniu zmian w silniku i wyglądzie.

Koniec z wysokimi cłami na nowe motocykle - Unia Europejska i Stany Zjednoczone osiągnęły ważne porozumienie

2021-06-15, 20:22
We wtorek, 15 czerwca odbyło się spotkanie w sprawie zakończenia wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską, która rozpoczęła się od walki na samoloty, a skończyła na podwyższonych cłach na aluminium, stal, motocykle, alkohol, a nawet ciasteczka i masło orzechowe.

Trasa motocyklowa przez Kampinos i wzdłuż rzeki Wkry (TPM #6)

2021-06-15, 16:37
Bardzo trudno jest zaproponować i opisać trasę turystyczną kiedy natłok myśli w głowie dotyczy bardziej wiadomości o tym co się w tym rejonie wydarzyło niż na tym jakie tu krajobrazy i obiekty są najbardziej godne polecenia. A na tej proponowanej przeze mnie trasie choćby tylko przed stu laty działy się rzeczy straszne.

Harley-Davidson 1250 Pan America - test nowości 2021

2021-06-15, 16:02
Za prawdę powiadam Wam, dopiero z czasem dotarło do mnie jak wielkim szokiem dla wielu moich znajomych, ale także zwykłych miłośników motocykli okazało się pojawienie modelu Pan America 1250.

Kolejki do egzaminów praktycznych na prawo jazdy są bardzo długie. Ale Ministerstwo Infrastruktury chce rozwiązać ten problem

2021-06-15, 11:17
Kursanci zapisujący się na państwowy egzamin praktyczny na prawo jazdy mają do wyboru kilka terminów, ale obecnie najbliższe oznaczają przynajmniej miesiąc oczekiwania, a często dłużej.

Spyke Imola Evo 2.0 - sportowy charakter w klasycznym wydaniu

2021-06-15, 10:10
Skórzana kurtka ze sportowym charakterem na każdą okazję? Tak, to właśnie Imola EVO 2.0 od SPYKE. Prosty a zarazem klasyczny design oraz wiele wersji kolorystycznych sprawiają, że w łatwy sposób dopasujesz ją do twojego motocykla oraz stylu jazdy.

Pirat drogowy z powiatu bieszczadzkiego został zatrzymany przez policjantów grupy SPEED [FILM]

2021-06-15, 10:04
Ostatnia sobota była pechowa dla pewnego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który postanowił wypróbować możliwości swojej Hondy.

Świętujemy 75. urodziny Vespy! Zaproszenie

2021-06-15, 9:54
Vespa to bez wątpienia ikona świata skuterów. Od lat utożsamiana jest ze stylem, designem oraz dobrym gustem. Uwielbiana przez gwiazdy show biznesu, podziwiana przez twórców i artystów, dla których często stawała się muzą, szanowana przez społeczność za swoją pomoc w odbudowie mobilności wielu krajów, a także kochana za radość jaką ze sobą niesie. Vespa to prawdziwe szczęście, które maluje się na twarzy każdego, kto ją dosiada.

Obowiązkowe wyposażenie pojazdów nie uwzględnia apteczki? Jest decyzja Ministerstwa Infrastruktury

2021-06-15, 8:53
W Polsce dyskusja o obowiązku, lub nie, posiadania apteczki w pojazdach trwa od wielu lat, ale ostatnie sygnały z Ministerstwa Infrastruktury są jasne.

Wydłużenie terminu zarejestrowania pojazdu i zgłoszenia transakcji - posłowie będą głosować nad ważną zmianą

2021-06-15, 8:32
Posłowie będą głosować w sprawie wydłużenia terminu zarejestrowania sprowadzonego pojazdu oraz terminu obowiązku zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdu.

Fotoradary na moście Poniatowskiego - Główny Inspektorat Transportu Drogowego zaczyna tracić cierpliwość

2021-06-15, 8:04
Główny Inspektorat Transportu Drogowego, który jest odpowiedzialny za Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, włączył się do zamieszania z fotoradarami na moście Poniatowskiego.

Suzuki szykuje nową wersję GSX-S1000, która będzie motocyklem turystycznym

2021-06-14, 23:42
W sieci pojawiła się informacja, że Suzuki otrzymało homologację dla modelu o oznaczeniu GSX-S1000T, który może być następcą GSX-S1000F.

Strony

Projekt i wykonanie — Fenomeno